| AndreeaDea123458 a întrebat:

Am un prieten care ma place si eu il plac.El,s.a certat cu o fata, si dupa cateva zile s.au impacat.Toata lumea ma intreba daca sunt suparata pe el iar eu nu intelegeam de ce ar trebuii sa fiu suparata pe el.Problema este ca el n.a lasat pe nimeni sa.mi spuna ca s.au impacat.O prietena mi.a zis ca s.au impacat si tot nu inteleg de ce as fii suparata pe el(nu sunt iubiti sau ceva).Si acuma ca am aflat ca nu a lasat pe nimeni sa.mi spuna chiar sunt suparata pe el.Am nevoie de sfaturi si pareri.Dau funda sfatului cel mai bun.

1 răspuns:
| oprescudorin11 a răspuns:

Eu zic sa ai rabdare! Nici o prietenie nu dureaza mai mult de 3 ani. Asteapta-ti randul.Dar nu-ti imagina ca daca astepti 3 ani nu vei gasi ceva mai bun! Ti s-a pus pata pe amaratul ala? Fii serioasa! Sau poate-ti place devalmasia! Le-o tragi la amandoi.