| Claudiamariamarcu14 a întrebat:

Buna TPU,am văzut pe tiktok niste conturi cu chinezoaice,care dacă le urmărești iti afla locatia si o sa vina sa te răpească, sunt adevarate acele conturi? Sper ca nu sunt adevarate!
P.S:Eu nu o sa urmăresc niciodată pe tiktok.

4 răspunsuri:
| UnDiavol a răspuns:

Nu crede tot ce vezi pe aplicația aia nu vine nimeni după tine

| Claudiamariamarcu14 explică (pentru UnDiavol):

Deci ce am vazut nu este nimic adevarat, si nici nu o sa le urmăresc pe ele niciodată pe tiktok

| UnDiavol a răspuns (pentru Claudiamariamarcu14):

Bravo

| Indiferent0101 a răspuns:

Daca voiau sa rapeasca pe cineva nu isi iroseau timpul si banii sa te rapeasca pe tine de la mii de kilometrii distanta