| anonim_4396 a întrebat:

Ar fi ciudat sa merg la Starbucks și sa cer Iced Caramel Macchiato fără gheata? Adică fără gheata aia extra pe care o pun ei cu paleta? FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| RebecaManea a răspuns:

Le ceri cum vrei tu iar ei sunt obligați sa ti dea ceea ce vrei, stiu ca pun multa gheata la chestia aia, doar spune le sa fie fata gheata si sigur nu or sa te refuze, doar tu platesti

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal că nu, la câți bani le costă cafeaua aia ar trebui și să se ducă la magazin să-ți cumpere ce vrei să-ți mai pună și ei n-au.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Le ceri ce vrei tu, ca tu esti clientul