| anonim_4396 a întrebat:

Are ceva daca eu sunt ortodoxa si am fost la o biserica de pocaiti cu un club educativ sa canta.Multumesc,dau funda :*!

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Mey nu i asa rau doar ca daca vei continua. probabil cu asta te au...momit ei..de la un cantecel probabil te vor obliga sa faci mai multe. bine nu ma gandesc la cine stie ce prostii!

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai nu ti as recomanda sa mai mergi la astfel de secte.Care nu au nici o legatura cu biserica Adevarata si Cu Dumnezeu!

| nimeniooda a răspuns (pentru VadTot):

Scuze ca intreb, dar imi poti motiva raspunsul te rog? Adica de ce e rau sa mergi la o biserica numai sa canti un cantecel? Multumesc.

| VadTot a răspuns (pentru nimeniooda):

Mey nu i asa rau doar ca daca vei continua. probabil cu asta te au...momit ei..de la un cantecel probabil te vor obliga sa faci mai multe. bine nu ma gandesc la cine stie ce prostii!

| JustRoxanne a răspuns:

Nu are nimic!winking

| ElennaAlexandra21 a răspuns:

Nu, nu are nimic.happy Poti sa te duci, Dumnezeu se bucura cand are credinciosi!