| AAAdelin a întrebat:

Sall, TPU, am nevoie neaparat de cat mai mulote raspunsuri,, scuze ca v-a deranjez in prima zi a anului dar de 2-3 zile calculatorul a inceput a nu-mi mai downloada nimic, m-a puteti ajuta, v-a rog foarte mult, cel mai bun si mai explicit raspuns care imi poate spune cauzele sau sa remediez situatia vg-a primi funda! v-a rog cat mai multe raspunsuri si cat mai explicite cat mai repede, v-a rog, am nevoie neaparat de ajutor. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Calculatorul nu poate downloada. Poţi downloada cu ajutorul browserului sau a unor programe special create. Nu-mi dau seama care poate fi problema, crezi că ai făcut ceva în ultimele zile, care l-ar fi putut afecta? Spune-mi, ce nu-ţi downloadează? Revin la această întrebare.
Numai bine!
Pumpkin Pie

3 răspunsuri:
| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Nu îmi dau seama cum nu-ţi poate downloada. Şi eu folosesc Google Chrome şi îl consider cel mai bun browser. Eventual, putem vorbi în privat să vedem cum putem rezolva, dacă şi tu eşti de acord, desigur.
Numai bine!
Pumpkin Pie

| AAAdelin explică:

Pai sa stii ca nu imi downloadeaza chiar nimic.Eu folosesc google chrome, crezi ca poate fi din aceasta cauza?, voi incerca si pe mozila sa vad ce se intampla,, iti astept urmatoarele raspunsuri.

La revedere!

| AAAdelin explică:

Acum am inceput sa folosesc si mozila firevox(v4 Beta 8) si dupa ce am downloadat melodia mi-a pornit googlerul si la aceeasi pagina de download si de pe google chrom si mi-a downloadat. si de atunci mi-a downloadat. Nu-mi pot da seama care a fost prblema, mersi oricum. Pumpkin Pie!