| Pussy a întrebat:

Ne intalnim de 7 luni si il iubesc mult...relatia noastra a ajuns chiar departe, dar mai are si altele insa el nu vrea sa recunoasca asta si spuna ca ma iubeste doar pe mine... dati-mi un sfat cum sa procedez in acest caz?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De ce vrei sa-l obligi sa o spuna? Poate e mai timid. Lasa-l in ritmul lui si o va spune cand va simti nevoia.

| emillie a răspuns:

Esti sigura ca mai are si pe altele sau e doar o presupunere de-a ta? In orice caz, verifica... daca nu, asteapta macar sa ai o dovada si apoi pur si simplu spune-i. Dar nu din senin sau la nervi, ca poate pari paranoica si nu vrei sa te pui intr-o lumina proasta.
Spune-i ca daca te iubeste atat de mult ar trebui sa se multumeasca doar cu tine, sau te va pierde.
O sa vezi tu daca mai merita o sansa.

| psihox a răspuns:

Pussy-cat? Poate a lesinat definitiv in fata ta de atata iubire. N-ai gasit altceva mai normal ce sa faceti amandoi? Si dupa casatorie va urma un divort rapid ca nu va cunoasteti? Casatoriti de parca ati fi ca doi straini? Ati dat-o in bara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu mai iesi cu el