| Beb a întrebat:

:*
As dori sa ma ajutati si pe mine cu o problema.
am 2 dinti din fata de sus, cei de langa canini, putin strambi [unul este putin mai mult].sad. si as dori sa ma ajutati sa-mi spuneti cam cat costa un aparat dentar mobil sau fix... si multe detalii despre cum se pune, cum se ingrijestebatting eyelashes
si am 15 ani, credeti ca se mai poate rezolva problema?
pana acum nu am primit commentarii la adresa asta, sau altceva, dar as dori eu pentru mine sa "rezolv" situatia.

Va multumesc :*:*:*

Ps. Nu stiu cum vor reactiona colegii :-s... sau lumea din jur, sa.r lua de mine straight face

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Mergi in primul rand la un stomatolog si vezi ce zice.O proteza dentara costa intre700si1200 ron.Cea fixa este cea mai sigura de reusita, trebuie tinuta cam 1 an cu reglarea dispozitivelor lunar.Mai bine sa rada colegii 1 an si sa fii frumoasa o viata! Multa Bafta!