| anonim_4396 a întrebat:

BUNA TPU.As dori sa stiu daca ma poate ajuta cineva in problema urmatoare? Am o prietena care are o problema si imi fac griji pentru ea.De ceva timp tot imi spune ca are niste vise ciudate, simte miros de lumanare si tamaie cand moare cineva si altadata se intampla sa zica ceva si sa se adevereasca.Nu stiu ce se intampla cu ea. Va rog sa ma ajutati si nu e gluma.va multumesc. DAU FUNDITA.

Răspuns Câştigător
| DiukOAlta a răspuns:

Raspunsul de mai jos nu are nici o legatura cu ce ii se intampla.Eu sunt tot ceva de genul, doar spunem id-ul tau de pe care poti vb cu mine si voi incerca sa iti explic.

| adriana49 a răspuns (pentru DiukOAlta):

Cum pot sa iti trimit adresa de mail fara sa apara aici?

4 răspunsuri:
| DiukOAlta a răspuns:

Eh.nu conteaza.Am eu un id mai vechi care nu e important:belinda_soyy.Intra si da-mi add.

| adriana49 a răspuns (pentru DiukOAlta):

Ferifica adresa de mail

| Grafer a răspuns:

Eu ma intereses de chesti daste si probabil e are nu demon in ia sau un strigoi adevarat pentru ca dac are vise ciudate si se adevereste tot ce spun e adevarat si aproape nu mai strigoi simt mirosul de tamaie si de lumanare pe ntruca il urasc