| Maleena95 a întrebat:

Hei TPU, as vrea sa va impartasesc o mica dilemă cu voi sper sa imi fiti de ajutor big grin am 18ani si mi-as dori sa am si eu pe cineva alături (iubit) dar nu stii de cate ori am incercat sa vb cu un baiat mereu a fost cate o problema ba a avea iubita ba ca nu ii plăcea de mine si tot asa am avut multe de suferit dupa urma acestor întâmplări sad si nu stiu ce sa fac mi-as dori sa am pe cineva aproape dar nimeni nu ma place, nu pot spune ca sunt asa urata Ieșita din comun dar nah se pare ca nu am asa lipici la baieti. Nu stiu ce sa fac as vrea sa scap de aceasta trauma si sa nu ma mai gandesc ca vreau prieten dar nu pot cand vad ca toate fetele au relati si Ieșiri afara cu iubiti lor si plimbări si săruturi etc mi se intristeaza sufletul si nu stiu cum sa ma alin de aceasta durere sad sufer enorm de mult va rog nu ma judecati nu sunt prima fata care simte asta. As vrea daca se poate sa ma ajutat-o cu un sfat apelez si la fete si băieti nu stiu sa imi spune-ti ce ar trebuie sa fac ca sa pot avea o relatie exact asa cum imi doresc eu p.s am uitat sa specific ca atunci cand vb cu un baiat imi fac anumite vise sad gen ca o sa avem relatie lunga etc etc etc si poate din cauza ca gandesc drept de intampla lucrurile astea este adv? sad si totul este invers sad ma rog sper sa ma ajuta-ti cu ceva sfaturi, orice sfat este bine venit si luat in considerare de catre mine :*

Răspuns Câştigător
| Claudia333 a răspuns:

In primul rand cand incepi sa vorbesti cu un baiat iti faci prea multe sperante dupa parerea mea. si pui prea mult suflet, incearca sa nu te mai implici asa de mult de la inceput decat daca vezi ca baiatului respectiv ii pasa de tine, nu-ti mai face atatea griji, mai ai destul timp sa-ti gasesti pe cineva potrivit, nu ai ramas fata batranalaughing stai linistita :* incearca sa iesi mai des sa te distrezi ca sa mai uiti de gandul asta care te intristeaza, baietii nu prea se dau in vant dupa fete triste si care nu au incredere in ele, te pup:*

8 răspunsuri:
| Vanqu1sh a răspuns:

Vrei sa fi iubita mea

| Vanqu1sh a răspuns (pentru Vanqu1sh):

Lol laughing nu aparu toata intrebarea, ce chestie laughing. Era ceva de genul " Vrei sa fii iubita meabatting eyelashes? "

| Maleena95 explică:

Multumesc mult de sfat :* ma ajuta big grin ce sa spun o sa incerc sa fac tot posibilul sa scap D ideea asta sad

| Maleena95 explică:

Mai Țancule tu de unde sa ma placi laughing ca nici macar nu ma cunosti laughing trebuie sa mai cresti mama draga nu am ce face cu tine laughing esti prea "mare" pentru mine laughing) oricum multumesc :*batting eyelashes

| Maleena95 explică:

Si Vanqu sau cum se scrie ca habar nu am laughing observ ca iti place tare mult caterinca laughing) ma rog prietenul meu virtual laughing)

| Vanqu1sh a răspuns (pentru Maleena95):

Deci cum ramane :X?

| Maleena95 explică:

Vanqu gata official suntem in relatie rolling on the floor începând din momentul asta rolling on the floor)

| KingAndrei989 a răspuns:

Te plac eu am 13 ani daca o sa fi iubita mea o sa iti fac toate poftele is si eu frumos