| aNdReYa_4166 a întrebat:

as vrea niste pareri despre Samsung-Corby-. ps... vreau si bune si rele...
fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Anaaaaid a răspuns:

Eu am Samsung corby de 1 an. Luat nou nout. Sincer eu m-am plictisit de el... si vreau sa imi altu doarece nu are tastatura~x( cea ce ma disperaa.laughing si deja daca iti dai tipla jos ti se zgarie+ se strica touchul... Dar de bine ce sa iti zic: face poze faine[camera de 2Mp] iti da si 3 carcase, melodiile se aud destul de tare, numai daca nu ai card de memorie e dgbea. happy Funda?

1 răspuns:
| Wanderer a răspuns:

Eu mi-am luat Samsung corby cam de un an si acum mi-am luat alt telefon. Nu m-am plictisit de el sau ceva. Adica e chiar interesant si te obisnuiesti repede. Mie imi era ff simplu sa umblu pe el si presupun ca daca ai ade gand sa iti iei va fi la fel. Eu ti-l recomand, adica face poze bune si are un program de editare poze grozav. Singurul lucru care l-am observat in neregula a fost ca daca apsai mai repede prin meniu pe acolo se mai bloca, dar asta ff rar. Despre memorie este dastul de buna adica eu aveam o gramada de poze si melodii dar oricum ti-as recomanda un card. Era misto faptul ca aveam trei carcase si imi placea sa scriu pe el ca nu avea taste big grin. Eu nu mi-am zgariat ecranul si nu prea am avut asa grija da nici nu l-am aruncat de pereti happy.