| andreea_4689 a întrebat:

As vrea niste statusuri ca sa ii arat fostului meu prieten ca nu mai simt nimic pentru el si asa putin sa-i fac in ciuda. Funda pentru cele mai bune!winking Multumesc!:*

2 răspunsuri:
| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Asa,arata-i! Si ce parere ar trebui sa aiba baietii despre fetele ca tine? Dar plangeti, suspinati si faceti scandal cand va spunem ca sunteti stoarfe.

| AddaSunnii a răspuns:

Crezi că merită? Dacă faci asta, automat îi oferi atenție..asta vrei? Înseamnă că totuși, încă ții la el.