| Madaliina a întrebat:

Buna TPU :*. As vrea sa aflu daca prietenul meu tine la mine. Eu am 16 ani, el 19. Am mai fost impreuna acum un an si ceva. dupa ce ne-am despartit, la scurt timp m-am combinat cu fostul lui coleg si cel mai bun prieten in acel timp. Cand a aflat ca m-am despartit si de ala, mi-a zis daca as mai vrea sa fiu cu el, eu am acceptat pentru ca tin la el, dar el nu prea da dovezi ca ar tine la mine. Zic asta pentru ca nu prea ma suna ( nici eu nu-l prea sun big grin), vorbim mai mult prin mesaje, nici nu prea ne vedem sad ca el lucreaza iar eu sunt la scoala. Ce as putea sa fac, ca sa-l fac sa tina la mine sau sa vad daca mai tine la mine? Va rog ajutati-ma :*. Mutumesc!

Răspuns Câştigător
| biancadavid a răspuns:

Ce chestie am trait si eu de asteahappy, ceea ce poti sa faci este sa il pui putin pe jar.
Adica sa fii rece cu el, probabil el s-a impacat cu tine doar de dragul de a-si demonstra lui ca te poate avea din nou.Fii rece cu el raspunde-i doar cand vrei tu la mesaje, cand te suna spune-i ca esti ocupata si o sa il suni tu cand ai timp.joaca-te putin cu el, astfel il vei intarata. functioneaza in 90% din cazuri, asa ca ...Bafta!