| justme97 a întrebat:

Buna TPUhappyas vrea sa iau un telefon in rate dar nu prea stiu de unde.am intrebat la orange shop in pitesti si au zis ca nu dau in rate, iar la flanco nu au telefoane.alt magazin care are si telefoane si da si in rate care ar fi? stiam ca altexul dadea dar mai exista altex sau s a desfiintat?
mersi:Xsi funda pentru magazinul cel mai bun

Răspuns Câştigător
| trashcan a răspuns:

La domo daca ai pile iti poate da in 2 sau 4 rate fixe direct la magazin, poti incerca chiar daca nu ai pile!