| vladlove123 a întrebat:

maine vreau sa imi iau un telefon de la Orange, si in Pitesti sunt doua Orange shop. LA magazinul la care ma duc eu, pe internet apare ca nu este pe stoc, dar la celalalt magazin apare ca este, eu ma duc la magazinul in care apare ca nu este pentru ca il cunosc pe baiatul de acolo, el, se poate duce la celalalt shop si sa imi ia telefonul de acolo? adica sa ia telefonul de la celalalt shop? c

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu prea cred.Ca orice dealer, ei sunt firme concurente, chiar dacă sunt sub „aceeași portocală", de unde și acele diferențe ce apar pe site-urile lor.
În locul tău aș comanda de pe site-ul Orange telefonul dorit.Succes

| K0sti a răspuns:

Daca sunt in retea, da, daca nu, nu!