| Mario200311 a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa imi achizitionez un pill dar vreau sa va cer parerea voastra.Dintre aceste pill-uri care este mai bun ca si calitate, nu conteaza neparat cum arata, vreau doar sa nu se zgarie sau sa se decojeasca, din cate stiu la kendama se face asa pentru ca am una cu culori si mi s-a luat culoarea si vreau sa stiu daca asa este si la pill. Daca la culoare se zgarie imi iau doar din lemn, multumesc anticipat funda!

http://www.kendamagames.ro/the-pill.html

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca o cumperi si o tii intr-o vitrina, nu are cum sa se zgarie sau sa se curete.