| AlexPatrascu a întrebat:

As vrea sa intru la liceul Victor Babes (Bucuresti) dar, media mea ar putea fi 7, 8-8,1 iar ultima medie de anul trecut a fost 8, 44 (Stiinte ale naturii). Credeti ca va scadea? Si, daca nu este deranjul prea mare, ati putea sa-mi dati niste licee bune cu medii sub 8? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, e posibil să scadă, dar și să crească. Câteva licee bune din București ar fi următoarele: Dante Alighieri, Jean Monnet, Tudor Vladimirescu, Ion Luca Caragiale.