| PinkRock a întrebat:

as vrea sa-mi fac suvite blonde,care se iau dupa prima spalare, merge cu apa oxigenata?

2 răspunsuri:
| Leops a răspuns:

Cred ca da

| GeoElla a răspuns:

Nu, apa oxigenata decoloreaza parul iremediabil si il arde daca nu este folosita corect, iar daca nu esti atenta s-ar putea sa-ti intre in ochi si sa iti provoace o arsura foarte grava
nu cred ca poti sa-ti faci suvite care se iau doar dupa o spalare, mai ales blonde
vopseaua blonda nu prinde pe parul inchis la culoare, asa ca ar trebui sa te decolorezi cu decobez, dar nu singura ca s-ar putea sa-ti arzi parul daca nu sti cum se foloseste
cel mai bine ar fi sa mergi la un salon, dar nu poti sa-ti faci suvite care dispar dupa o spalare, nici macar 2-3

sper ca ti-am fost de ajutor!