| Clllaudiaa a întrebat:

As vrea sa printez pe carton colorat(imprimanta Canon).Credeti ca merge? Se poate intampla ceva c imprimanta? Multumesc anticipat. Fundita:*

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună, nu înţeleg de ce te complici orice oraş are un xerox complex şi foarte ieftin şi eu am nevoie de exemplu acum puţin timp mi-am făcut pe o planşa autocolant o imagine cu o claritate foarte bună nu îmi ieşea niciodată la imprimantă şi m-a costat 2 lei aşa pe tine te-ar costa la fel plus că nu te mai rişti daca se strică dacă nu. Succes!
O seară frumoasă!

| Clllaudiaa explică (pentru Brâncuşi):

Am incercat! Dar m-a inervat pentru ca au ramas fara tus la imprimate.Si in al doilea rand mie imi trebuie maine si nu as ma avea unde sa ma duc la ora asta.

| Brâncuşi a răspuns (pentru Clllaudiaa):

Da dar nici măcar o colegă un coleg nu au? Atunci chiar nu ştiu ce să-ţi recomand poţi încerca dar este prea gros cartonul vezi ce iese.
Chiar nu există altă soluţie sper să te descurci, o seară bună!