| alecsandrabubz09 a întrebat:

As vrea sa stiu daca baiatul asta inca ma place si incearca faza cu 'orgoliu' sau chiar nu mai e interesat?
Deci el e un fost coleg de clasa, dar nu l-am mai vazut de 4 ani pentru ca am plecat din tara (si pe vremea aia il placeam)
Bun si acum aprox o luna ne'am gasit pe facebook si am inceput sa vorbim, imi facea complimente gen 'esti foarte schimbata, esti superba' 'daca ai fi cu mine. :X' si chestii eu care am reactionat olk mai rece whistling
Bun asta a fost acum o luna. si atunci avea parul un pic mai lung gen justin bieber in 2010 laughing) si i'am batut apropo ca are parul mai lung. la care el a spus 'ah nu'i problema ca pentru tine pot sa ma tund >:'bine inteles ca i-am zis ca glumesc si ca nu trebuie sa se tunda. Asa si de atunci nu am vb ca nu prea intru des pe mess
Bun si azi am intrat azi pe facebook si avea opoza noua, TUNS!
Si am intrat repede pe mess sa-i spun cai sta foarte bine si a raspuns cu un simplu multumesc straight face
As vrea sa stiu daca ma mai place sau si-a luat'o olk in cap ca toate fetele ii dadeau comentarii ca'i sta bine frustrated
(Ah si inainte sa ii zic ca ii sta bine. Ma intrebat daca poza de la avatar e cu mine [o poza cu mine si un prieten imbratisati] si i-am spus ca da la care el a spus 'iauzi.' cei drept arata ca si cum eram mai mult de atat laughing dar nu i-am spus ca suntem doar prieteni si dp i-am zis cai sta bine si a zis multumesc.
Voi ce credeti? EU is f confuza :s
Multamm :**

2 răspunsuri:
| FetitaAnonima a răspuns:

Eu cred ca inca te place, acum asta e parerea mea. Dupa cum vad baiatul da si mici semne de gelozie..Totusi aratate interesata de el daca vrei sa deveniti iubiti. Sper ca te-am ajutat! Mult noroc!

| Ciubby a răspuns:

Daca il vrei in primul rand trebuie sa renunti la poza de la avatar cu prietenul tau laughing baiatul e clar ranit si a reactionat normal...