| youaremyfavouritecolour a întrebat:

as vrea sa stiu daca se pot face transferuri in clasa 10a de la profil stiinte ale naturi la stiinte sociale!

4 răspunsuri:
| Ex89 a răspuns:

Poti sa te transferi dar trebuie sa dai diferente la materile care sunt de baza la profilul respectiv.

| crazytalk a răspuns:

Poti sa te transferi, dar daca mergi de la inceputul anului trebuie sa dai examene de diferente de profil. La mine la liceu a fost vorba de test la latina, la istorie si parca la romana.

| youaremyfavouritecolour explică (pentru crazytalk):

Chiar daca merg de la inceputul anului trebuie sa dau astea?

| crazytalk a răspuns (pentru youaremyfavouritecolour):

Da. Daca mergi de la inceputul anului trebuie. Din al doilea semestru nu e cazul.