| Dorinuttza96 a întrebat:

as vrea si eu niste sfaturi! As vrea sa ma imprietenesc cu vreun baiat stiti voi asa ca prieteni. M-am saturat deja de prietene stiu doar sa te birfeasca si sa iti fure prietenii * Puteti sa-mi dati ceva sfaturi. Ce ati face voi in aceasta situatie? Cu ce fel de baiat pot sa ma imprietenesc? Funda

1 răspuns:
| slayer09 a răspuns:

Te poti imprietenii cu prietenii cu care esti compatibila, daca nu iti place anturajul in care esti...schimba-l. la scoala trebuie sa ai un cer de prieteni in care sunt si baieti buni, poate mai timizi ca aia is de obicei buni, si ai putea sa te imprietenesti cu ei. Sau fete care sunt mai marginalizate, pentru ca in ele probabilitatea e mai mare sa poti sa ai incredere in ele. In concluzie....doar tu stii ce fel de anturaj vrei sa ai.