| idkpisi533 a întrebat:

Bună TPU...Aș vrea să-mi dați niște sfaturi. Deci uitați în ce situație sunt: Nu prea am prieteni, doar în mediul online. Si este o școală mai aproape de mine, cu super multi copii de varsta mea si mai mari, si as vrea sa ma imprietenesc si eu cu cineva, dar daca merg singura pe acolo si doar stau pe o bancă..Eu nu stiu vreau sa mi dati sfaturi sa mi fac prieteni ca nu prea am

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

De ce nu te imprietenesti cu copiii de la scoala ta? Acolo ar fi mai usor. Aveti lucruri in comun cum ar fi orele, profesorii, diferite activitati. Alta solutie ar fi sa faci cursuri de dans, de desen, de ce vrei tu, iar acolo poti sa te imprietenesti cu copii de varsta ta. Cati ani ai?