| Mirunikaa02 a întrebat:

As vrea si eu o dieta cu care sa slabesc +4 kg pe saptamana.Dar pranzul nu il pot lua deoarece sunt la scoala! fara infometare! Fundaaa!

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu zic sa faci mult sport, si in special aerobic. Daca faci aerobic, iti pune in miscare toate categoriile de muschi si nu o sa fi doar slaba, ci o sa ai si o conditie fizica foarte buna!

| greyhound a răspuns:

Da' nu ceri mult! nici prin infometare nu slabesti 4 kile pe saptamana

| Lav999 a răspuns:

Iti recomand dieta dukkan. Citește despre ea...ce pot sa iti spun este ca nu te infometezi, chiar mănânci cat vrei dar elimini normal pâinea si dulciurile. Încearcă sa faci si mișcare in aceasta perioada, ajuta. Eu in prima săptămâna am slăbit 7 kg in 5 zile dar după a fost o perioada de stagnare. E important sa nu iti pierzi speranța atunci cand vezi ca nu mai slabesti. Sper sa-ți fi fost de folos. FUNDA TE ROG!