| daniela4853 a întrebat:

Imi sugerati si mie o dieta prin care sa slabesc, dar nu prin infometare, si...nu foarte costisitoare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

O dieta potrivita ti-o poate recomanda doar un doctor. ce merge unei persoane tie se poate sa nu iti mearga. In principiu incearca sa mananci cat mai sanatos, fara grasimi, prajeli si dulciuri si sa faci sport.
Dar daca tot vrei o dieta, cauta pe net rina 90, a dat rezultate foarte bune la multe persoane, deci ar merita incercata, important e sa se potriveasca si stilului tau de viata

4 răspunsuri:
| AndreiK_2212 a răspuns:

In loc sa te gandesti la dieta, mai bine ai face sport, 30 de minute in fiecare zi si puna la urma tot o sa slabesti happy

| Andra_8901 a răspuns:

Poi...incearca sa mananci echilibrat si sa respecti mesele principale ale zilei.Incearca sa nu mananci dimineata foarte mult si consuma multe fructe si legume crude sau fierte.iar seara dupa oara 6 nimic cu paine sau daca poti doar fructe nu mancare.si iti sugerez foarte mult spor.iar seara inainte de culcare cateva exercitii fizice! Abdomene genoflxuni etc. Sper ca te.am ajutat!

fundita?!

| krodica a răspuns:

Da, eu am rezolvat-o cu Natur Haous.Sunt profesionisti.Au un aparat de bioimpedanta care-ti masoara masa musculara, retinerile de apa si grasimile din organism.
Un nutritionist iti spune ce ai de facut.Consultatiile sunt gratuite.TI-l recomand pe cel din Calea Mosilor nr.260.
Rezultatele sunt spectaculoase.Merita sa incerci.
Multa bafta!