| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa slabesc 2-3 kilograme cat mai repede ce imi recomandati, dieta nu prea pot sa tin pentru` ca sunt bolnava si tin regim, sport dar ce exercitii imi recomandati, imi puteti da link dupa youtube kiss*. FUNDAAA! kiss*

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Tu citesti ce scrie? cum sa recomanzi sa nu mai manance dupa ora 5 unui om bolnav? ( nici macar unui om sanatos nu recomanzi asa ceva, decat daca vrei sa-si faca praf stomacul )

2 răspunsuri:
| Hades98 a răspuns:

Incearca sa numai mananci grasimi, E-uri(cipsuri)etc. incearca ceva natural :
O salata de exemplu
Lasa sucurile (Cola, Pepsi)= Acidurile...
Incearca ceva natural, celelalte doar te baloneaza.
Mai iesi in timpul liber sa alergi :
La apus. sau pe inserat pentru ca nu este cald si nu-ti va fi nici frig pentru ca vei alerga si te vei incalzi.
Sau dimineata dar iti recomand mai mult seara decat dimineata.
Si incearca sa numai mananci nimic dupa ora 8:00 daca tot esti bolnava... si nu prea poti tine regim happy
Bafta!
Funda?

| sergiumauri08 a răspuns:

Alergi in fiecare zi cate 30-60minute
Si nu mai manca nimic dupa ora 5

| Cosmin86 a răspuns (pentru sergiumauri08):

Tu citesti ce scrie? cum sa recomanzi sa nu mai manance dupa ora 5 unui om bolnav? ( nici macar unui om sanatos nu recomanzi asa ceva, decat daca vrei sa-si faca praf stomacul )