| tigari_6699 a întrebat:

as vrea si eu sa ma ajutati intr-o problema sau macar sa imi dati cateva sfaturi...
Imi este drag de un baiat de vreo trei luni, prima data a luat-o tare cu mine si apoi a inceput sa se comporte din ce in ce mai urat pentru ca nu l-am "servit" cu ceea ce avea nevoie.
Deci am ajuns intr-un hal fara de hal din cauza lui, pentru el am fost in stare sa ma cert cu parintii deoarece ca sa fiu in preajma lui am preferat sa merg la anumite petreceri dubioase si chiar in unele situatii alti au tras de mine si lui nu i-a pasat chiar deloc chiar daca alta data se lauda ca ii sunt draga si ca are grija de mine si etc.
De exemplu aseara am fost la un chef si fratele sau, prietenul meu cel mai bun sa imbatat si eu am stat cu el afara sa ii spun sa nu mai bea in halul ala si cand am intrat inauntru a inceput sa comenteze ca ce mie imi place de el si nu mai stiu ce...
a inceput apoi sa vorbeasca numai tampenii...imi spunea de exemplu:ba pi**o si multe altele
apoi ma i-a in brate, de dupa gat imi spune ca sunt viata lui si dragostea lui...si cel mai ciudat la un moment dat am ramas doar eu cu el si inca un baiat si el a inceput sa faca striptis pentru mine, se misca lasciv ceea ce ma facea sa rosesc in obraji...
pana la urma el cu un prieten de al lui voiau sa beau si eu o tineam una si buna ca nu si nu, pana la urma prietenul lui ma ridicat in bratele si el mi-a dat o gura de bere...
intrebarile mele:
1. ce fel de tip credeti ca este?
2.eu ce ar trebui sa fac?
3. oare chiar nu ii pasa deloc de mine?

P. S aproape il iubesc si nu stiu ce sa ma mai fac...va rog ajutor

Răspuns Câştigător
| LadyM_7443 a răspuns:

Ohooo... si tu esti in situatie buna laughing
Pai, sa vedem, mai copii. Nu exista iubire la varsta asta. Poate doar atractie fizica, placere... Si daca a vorbit asa cu tine, nu inseamna ca nu simte nicio placere pentru tine, crede'ma big grin
Mai ales faza cu miscatul lasciv... smug laughing
Observa cum se uita la tine. Asta'l da de gol. happy

2 răspunsuri:
| Ciresikaaa a răspuns:

Parerea mea este ca te foloseste,
nu cred ca simte pentru. tine ceva.
un baiat care e indragostit de o fata nu vorbeste asa cu ea si nu o injura.
eu zic mai bine sa nu te mai gandesti la el si sa il lasi in pace,
cu timpul o sa iti gasesti si tu alt prieten care sa te pretuiasca
numai binewinking

| Andreea_9197 a răspuns:

Sigur nu te iubeste. daca te iubea nu vorbea cu tine asa! iti spun:lasa-l, mergi mai departe si nu te uita in "spate". Succes!happy