| MedeeaXx a întrebat:

Buna TPU
Asa avea si eu o întrebare. Cum as putea sa-i spun crush-ului meu ca îl plac? Dar asa vrea niște metode mai subtile gen printr-un bilețel sau ceva.
Dau fundițaaa

Răspuns Câştigător
| DrGoogle a răspuns:

Strecoarai un biletel in buzunar sau ghiozdan, sau pune pe cineva sa il puna cand nu e atent happy

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce i-ai spune unui baiat ca-l placi daca el face misto de tine si te pune in situatii jenante? Oare tot nu te-ai lamurit, sau vrei sa rada de tine in fata clasei?

| CristoduloLucian a răspuns:

Ii zici fix asa "Cum ar fi, sa iti spun, ca imi place de tine? "

| MedeeaXx explică (pentru CristoduloLucian):

Nu știi ce înseamnă subtilitatea, nu?