| ეΓმzყlἶfპ a întrebat:

Heei :*, mama mea ma tot bate la cap sa mai port si rochii sau fuste. zice ca sunt baietoasa ca port numai pantaloni, tenesi etc straight face. Ce naiba sa fac?laughing))

12 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Incearca sa porti nu pentru ca zice mama ta ci pentru ca daca nu vei purta acum cand esti frumoasa cand porti la 40 de anilaughing
Dar daca nu-ti plac nu poate sa te obligeoh go on

| JustMusic a răspuns:

Poarta ce vrei tu, mama ma bate la cap de cativa ani sa port rochii si fuste.Eu la rochii is foarte pretentioasa, la banchet intra 8 am mers in pantaloni fiindca nu am gasit o rochie pe palcul meu. Poarta ce vrei tu sau iti ei pantaloni scurti si un tricou pe sum o rochita sa te vada mama ta si cand iesi iti dai rochia jos. Explicai ca asta esti tu asa te simti bine, nu esti singura care poarta haine comode.Sunt fete care stiu sa fie si feminine cand trebuie si baitoase. FAte ca ploua daca cand iti mai zice, sau zi ca ea si fa ca tine.

| xqevilkissworldx3 a răspuns:

Explica-i mamei tale ca nu este stilul tau si ca te simti bine in pantaloni. funda?

| YummyPuff a răspuns:

Nu o lua in seamalaughing
Nici mie nu imi plac fustele sau rochitelethumbs down

| ShadowGhost a răspuns:

La fel mi-a spus si mie insa m-am indragostit de fustele lungi si alea mini din terranova. Poti sa iti pui colanti cu o fusta alba simpla si colanti inflorati cu o pereche de converse si o bluza cu umarul cazut.Ce zici? Poti sa porti converse la fusta, se preteaza super binehappyeu asa umblubig grin

| yumary a răspuns:

Incearca sa porti si fuste rochii etc.
Macar sa te vada mama ta o sa se bucure.
Daca nu porti cand esti tanara la batranete nici atat.
Baftahappy

| RalucaNiță a răspuns:

Poarta ce vrei, atata timp cat te simti tu bine. Ai timp destul sa iti arati feminitatea...

| MariaaFairytale a răspuns:

Imi place style-ul tauwinking
Si al meu la fel este big grin
Si ca sa nu inceapa mama sa imi zica asa ceva. port fusta scurta cu colantii lungi.
sa stii ca si asta nu iti va strica style-ul big grin
Poate sa til imbunatateasca deci Just Try Itwinking

| ეΓმzყlἶfპ explică:

Multumesc mult de raspunsurile pe care mi le-ati dat big hug v-as da la toate funda, jur! big hug
Peace :*.

| Fill0 a răspuns:

Buna!
Pai spune'i ca asa te simti mai bine, daca nu inceteaza incearca sa porti o rochie, poate o sa'nceapa sa-ti placa si tiehappy

| CrYstally a răspuns:

Si mama era la fel dar i-am spus ca o sa am timp sa port fuste si rochii, adica atunci cand o sa am 40 de ani nu o sa mai pot purta tenesi cu jeansi si de atunci nu am mai auzit-o sa mai zica ceva, concluzie:te imbraci pe gustul tau, nu pe cel al mamei!happy

| GyaBăăMaria a răspuns:

Paii si mama face la fel, si eu ma prefac ca nu o aud tongue mi`e nu`mi place sa port rochitzestraight face sau fuste, neeelaughing Deci spune`i mamei tale ca porti ce vr tu nu ce vrea ea, si daca continua sa te bata la cap las-o in pace ca se plictiseste ealaughing:*