| boxing a întrebat:

Aseara am dormit alaturi de verisoara mea in pat (ea e mica). Pe la ora 11:30 am inchis televizorul.La putin timp am inceput sa aud zgomote in camera (mai precis zgomote cum s-ar da jos din pat si de pasi). Eram cu ochi deschisi si am stat sa aud mai bine ce se intampla si se auzea tot mai puternic. N-am mai rezistat si m-am ridicat sa aprind becul si am inchis usa de la dormitor.Nu am fumat nimic (nu fumez nu ma droghez). Va rog daca vi s-a intamplat si voua sa-mi spuneti.Va rog seriozitate.

8 răspunsuri:
| Sclipiciosu a răspuns:

Ai imaginatia prea bogata asa patesc si eu nu adorm cam 40 minute si aud tot felul de zgomote din ce in ce mai tare sau invers deci nu e nimic grav big grin

| maria_4448 a răspuns:

Hey boxing... probabil mama ta sau nu stiu. un parinte a venit sa va verifice, sau poate verisoara ta s-a ridicat din pat :* nu trebuie sa te speri, probabil ti s-a parut daca nu a fost nici una din astea

| JustMetallica a răspuns:

Pai erati singuri in casa? Daca nu, e foarte probabil ca un parinte se daduse jos din pat sa bea apa sau sa se duca la baie. Nu te speria!

| Yuii a răspuns:

Da mai aud și eu sunete dar eu mă ascund în plapumă înspăimântată și a doua zi încerc să o conving pe mama să doarmă cu mine ori vin în mijlocul părinților. Dar cred că tu nu mai faci din astea! deci ori ai auzenii ori e o fantomă și îți sugerez să fii calm și să nu îti fie frică și fără filme de groază înainte de culcare!

| kazzot17 a răspuns:

Nu cumva s-a ridicat verisoara ta din pat? iar inainte sa aprinzi lumina s-a pus la loc? sau daca zici ca era deschisa usa, cineva si-o fi batut joc de tine sau a vrut sa te sperie. Pentru ca in "fenomene stranii" nu cred.

| boxing explică:

Stati ca nu ati inteles eram amandoi traieji si eu si vara mea.Eram singuri in casa.Mama si tata nu erau acasa s-au altcineva.Ea era in pat langa mine cand s-a intamplat.

| maryuck07 a răspuns:

Probabil ca verisoara ta s-a dat jos din pat

| fashionstar_4696 a răspuns:

Pai am vazut asta undeva daca ti -s-ar intampla mai des inseamna ca sunt aniversarea unui om mort si a fost eliberat pe pamant daca nu a fost doar un spirit in trecere sau poate cineva incerca sa te sperie eu una cred in fantome sau spirite dupa o intamplare biza la unciul meu el a auzit un zgomot si s-a dus sa vada ce e verisoara mea desena iar ea a spus ca nu a facut galagie asa ca a luat-o cu el si dupa ce a verificat casa a dus-o inapoi in camera ei dar ea a tipat pentru ca cineva i-a mazgalit toate desenele si era scrisa o amenintare in greaca pe unul era la o femeie batrana atuncia care avea grija de verisoara mea si si-a tinut la ea ziua toti am vazut incidentul si ne-am speriat dar poate a fost rodul imaginatiei tale