| LifeIsColour a întrebat:

asta este o intrebare pentru fetehappy.Voi pentru ce optati,ondulator sau bigudiuri? Eu folosesc ondulatorul foarte rar fiindca arde parul,insa,imi place foarte mult parul ondulat,si am decis sa cumpar bigudiuri, insa nu stiu unde pot gasi si cam la ce pret.Cine imi da informatii, primeste funditahappy. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Rebekka97 a răspuns:

:)) Scuza-ma! N-am citit cu atentie intrebarea.Depinde de bigudiuri.Sunt bigudiuri mari, mici, cu sarman, din spuma...In general sunt destul de ieftine.Am vazut intr-un magazin big. cu 10 lei:D. Sper ca te-am ajutat de data asta:D.App...ai incercat sa-ti ondulezi parul cu o bentita? Uite asa http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BLeSKaPaUOA

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

As opta mai mult pentru bigudiuri care le gasesti in magazinele cu produse cosmetice

| Rebekka97 a răspuns:

Eu una optez pentru ondulator.Am parul foarte des si nu am rabdare sa mi-l pun pe tot pe bigudiuri.Deseori nu-mi sta asa cum mi-as dori.Preturile nu sunt la fel pentru toate ondulatoarele.Depinde de marca.Cred de la 30-40 lei in sus.

| LifeIsColour explică (pentru Rebekka97):

Multumesc pentru raspuns, si eu am parul des, tocmai din aceasta cauza nu optez pentru ondulator, de teama sa nu il ard, sa imi cada etc.Am intrebat insa de pretul bigudiurilor, nu al ondulatoarelor.happy

| Rebekka97 a răspuns (pentru LifeIsColour):

:)) Scuza-ma! N-am citit cu atentie intrebarea.Depinde de bigudiuri.Sunt bigudiuri mari, mici, cu sarman, din spuma...In general sunt destul de ieftine.Am vazut intr-un magazin big. cu 10 lei:D. Sper ca te-am ajutat de data asta:D.App...ai incercat sa-ti ondulezi parul cu o bentita? Uite asa http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BLeSKaPaUOA