| Anonim1510 a întrebat:

Buna TPU...
Astazi am fost prins de controlori, mi-au cerut bani acte etc... iar eu le am arata un caiet cu numele si initiala prenumelui.Intrebarea mea este, daca pot primi amenda daca le-am dat doar numele de familie corect si blocul fara apartament etc. Am uitat sa spun ca fix astazi mi-a expirat abonamentul si eu nu stiam ca expirase...

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Cum sa primesti amenda? cred ca ti-o dadeau atunci pe loc daca era...cred ca au facut asta doar ca sa te sperie