| DarkBolld345 a întrebat:

astăzi am mers la o noua frizerie din oras si frizerul nu a înțeles ca sa ma tundă pe parti nr2 si sus sa lăsa tot parul, știți voi tunsoarea ...si mi-a luat foarte mult par din cap si îmi sta foarte urat, arat extrem de urat când ma uit in oglinda ma enervez la culme, mie rușine sa merg la școală ca o sa rada colegii de mine! parul îmi sta foarte rău! ce sa fac? dau funda celui mai bun răspuns!

Răspuns Câştigător
| NAT0 a răspuns:

Mânca ți aș gura, chestia asta am pățit o și eu...laughing) Eu am rezolvat o așa. I am spus să mă ia în părți cu 1. Voiam să-i mai spun apoi de la tâmple în jos cu 0, 5 dar m-am gândit să nu mă strice și mai rău. Iar sus să-mi ia un sfer și apoi să-l fileze. Și arată ok.