| adiTzaa19 a întrebat:

Am 12 ani, sunt baiat, si am o matusa care stie sa tunda. astazi, m-a tuns SUPER SUPER NASPA! Arat ca un delicvent! crying Inainte aratam super cu parul mediu, un pic mai mult lung! cand ma uit in oglinda imi vine sa plang! ma placeau toate fetele, acum nu ma mai place nici d***u! si bunikmia si maikmia, toti imi ziceau "Vai ce par mare are asta! Vai ce par mare are asta! II mai mare rusinea!" Nu aveam par cat sa-l prind in coada, imi ajungea pana in ochi big grin aratam super bine! Si acum imi e si rusine sa ies afara din casa! Nu mai am nici perciuni, nici breton, in varful capului mi-a lasat par cat de un deget, iar in parti, aproape deloc! matusamea "acum ii alt copil! uite ce fain ii sta!" si arat caraghios, URAT, cine se uita la mine cred ca-i vine sa rada! am mai avut cazuri din astea, si fetele de la scoala radeau si-mi spunea: ce caraghios arati! dar cu parul lung aratam ff sexy! va rog spuneti-mi ce sa fac sa nu arat asa urat! crying crying sa ma imbrac cumva, nu stiu... va rog crying si scuze de categorie...

5 răspunsuri:
| Raduku14 a răspuns:

Bun, acum tot ce trebuie sa faci.
din cate am inteles.nu ai perciuni in varful capului ai par de un deget
pe pertzi muult mai putin

Cumparati un gel destul de bunisor, la pret minim de 10 lei.
si ridicatil doar acolo unde ti-e mare, pe parti il lasi asa, si te duci la o fata acasa mai stilata.
si sa iti faca parul adica bretonu cat ai! cu placa
FUNDAtonguexD

| zob79 a răspuns:

Noroc ca esti in vacanta happy
Stai linistit, in vreo 3 saptamana parul va fi la fel ca inainte. Pina atunci, poarta o sapca atunci cind iesi!

| hotza a răspuns:

Pune'ti peruca rolling on the floor

| aHaHa_3297 a răspuns:

Poarta o sapca, cel mai recomandat. =)

| Iulia_9456 a răspuns:

Imbraca-te cum e baiatul asta, iar in partea de jos poarta o pereche de jeansi. Incalta-te cu niste sk8 sau conversi(tenisi) Sapca iti va acoperi tunsoarea :P vezi sa nu tii sapca pe ochi, tine-o mai ridicata, cam cum o are baiatul din poza. :*Funda? http://sepci.pricer.ro/......ru-barbati