| Donovan a întrebat:

astazi am trecut lacul nistru de 11 ori si la a 9-a oara m-a prins un zgarci(prima oara in viata cand am zgarci)! exista riscul ca de acum in colo sa ma mai prinda cand inot distante mari?

Dau funda celui mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ce denumire de *** tongue Eu stiu ca-i zice carcel! In fine l-ai facut cred de la temperatura apei. Cu cat stai mai mult in apa si daca este cat de cat rece poti sa faci carcei. Asa ca ai grija ca asta e un factor foarte mare de inec. Daca vezi ca apa e rece incearca sa nu stai foarte mult in ea pentru ca poti face carcei si in alte locuri! si sa te imobilizeze si sa te inneci!

| JustBeEvil a răspuns:

Zgarci adica carcel? ca nu prea inteleg ce vrei sa spui. daca e vorba de carcel.nu te va prinde mereu, doar cateodata sau deloc...in fine.multa baftawinking