| Kimmiii a întrebat:

astazi eram cu o prietena foarte buna si cu un prieten la suc..si na eu am vrut sa stam acolo pentru ca acolo lucreaza mama mea.dar ea nu si nu sa mergem in parc.straight face nu am vrut sa merg pentru ca era fostul meu prieten acolo..si imi vine sa plang cand il vad.crying ea nu m-a inteles ca nu vreau sa merg..tot zicea ca ce ti rusine? chatterbox...asa face de fiecare data.

Ce pot sa-i spun ca sa inteleaga? mentionez ca stie de fostul meu prieten.

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Câți ani ai?

| Biggiesan a răspuns:

Mai bine vă retrageți undeva și stați pe întuneric. E mai gotic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i de ce nu vrei sa mergi. Ca te doare sa-l vezi, ca nu-ti doresti si ca cel mai bine este sa-l eviti.
Nu cred ca, daca-i vei spune asta, dansa va continua sa reactioneze asa.
O mama intelege, pentru ca a trecut prin ce treci tu acum, mai mult sau mai putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zici ca ti-e prietena? De obicei acesti prieteni nu trebuie sa te inteleaga? Ia si explica-i ca suferi dupa fostul prieten si ca trebuie sa inteleaga. Daca nu, sa se puna putin in locul tau si poate va realiza ce e in inima ta catusi de putin.Plus,ce vrea fata asta de la viata? Mama ta lucreaza acolo >sucuri moca si alea alea>.De ce tot insista cu parcul? Poate are ceva atractii pentru prietenul tau:-s La asta te-ai gandit? Mult succes!

| Kimmiii explică (pentru anonim_4396):

Pff cata dreptate ai avut crying l-a sarutat sad

| LivingLouder a răspuns:

Las-o sa creada ce vrea ea, daca nu te crede pe cuvant nu iti este prietena.

| SlymOvy a răspuns:

Ii zici vreo doua sa te tina minte si nu mergi! Sigur mai ai o prietena buna cu care sa iesiwinking