| perryornitorinca a întrebat:

astazi eram in tineretului si mi-am uitat telefonul la o fantana pe bordura aceea. era un telefon performant, ce credeti ca ar trebui sa fac..sa merg la politie, cv? poate sa il gaseasca cumva dupa GPS? plz help funda

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa te duci la politie nu sa petrecut nicio infractiune. iti cumperi altul si ai grija de el pe viitor.

| Mirela77 a răspuns:

Il recuperezi doar daca da de el un om cu adevarat corect.Va incerca sa ia legatura cu tine uzand datele din telefon.Dar slabe sanse in Romania.

| perryornitorinca explică (pentru Mirela77):

Imediat ce mi-am dat seama ca lipseste am sunat.dar telefonul era inchis! crying

| Mirela77 a răspuns (pentru perryornitorinca):

Cred ca trebuie sa te gandesti deja ce telefon cumperi.