| xFaith a întrebat:

Buna TPU.

Astazi la scl un coleg de`al meu m`a insultat >_<

Va rog eu mult. spuneti-mi si mie niste insulte.
(nu vreau insulte de pe net )

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

De ce ai vrea să te cobori la nivelul lui să-l insulţi?
Astea sunt copilării. Ar trebui să ştii că poţi răni o persoană mult mai tare dacă bagi o replică inteligentă şi acidă, decât să-i spui să meargă la dracu'.

2 răspunsuri:
| Andreeeeea_4279 a răspuns:

Nu-i raspunde cu aceeasi moneda, nu te cobori la mintea lui.arata-i ca tu esti mai desteapta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa insulti pe cineva gras.eu la 12 ani am 105 kg.am fost si eu gras si stiu cum este senzatia aia dar acum cu putina vointa am ajuns la jumate din greutate. bucurate ca nu esti tu in locul tau