| alexandraplay a întrebat:

astazi m-am certat cu prietena mea.Eu pusesem mana pe un catel mic si mai eram cu inca o fata si mi-a spus ea :Sa nu mai pui mana pe mine si cealalta :Nici pe mine! si ele tot fugeau de mine si a spus aia:uit-o! si cealalta:AAAAAA! a inceput sa tipe! si m-am enervat si am plecat acasa si zice: Sa suparat! ce sa fac? sa ne impacam? help funda

Răspuns Câştigător
| dulcemariafan a răspuns:

Nu stiu, cum crezi tu de cuviinta, eu zic asa:
1dak erau niste fitoase si ti-a mai facut faze din astea eu zic sa te indepartezi putin cate putin de ele si sa iti gasesti alte prietene mai putin fitoase
2 daca era cea mai buna prietena si cealalta o inflluenteaza eu zic sa te impaci cu cea mai buna prietene si sa ii zici ei ca cealalta fata o influenteaza si ca nu prea iti place de ea, nu zic ca ele sa nu mai fie prietene dar macar sa discute cu ea despre acest lucru si sa ii spuna sa se schimbe putin ca te deranjeaza aceste lucruri
Sper ca te-am ajutat.