| anonim_4396 a întrebat:

Astazi mi s-a furat telefonul in autobuz. Exista o sansa sa-l recuperez? Mentionez ca telefonul e simplu,nu are net sau gps ca sa poata fi localizat.
Telefonu are pin si cod blocare telefon in caz hotul inchide telefonul si dupa va dorii sa-l redeschida nu va mai putea pentru ca-i cere aceste coduri, poate sa foloseasca telefonul? Aaa si cu adresa de IMEI pot rezolva ceva? Astept raspunsuri.Cel care-mi raspunde la toate intrebarile primeste fundita.Va pupkiss

Răspuns Câştigător
| LargeKidda a răspuns:

Cu parere de rau, iti spun cel mai sincer ca Nu sad...din moment ce ti-a fost furat dintr`un mijloc de trasport public happy ...crede`ma ca cei care iti vor spune ca poate fi recuperat vror doar sa-ti dea sperante happy prin asta sa castige si fundita big grin ..Si normal ca poate folosii telefonul happy il decodeaza doar. nu e mare lucru happy eu am pus un cod pe tell si apoi l`am uitat happy nu mi-a trebuit niciun act de garantie la telefon happy mi l`au decodat pur si simplu. Sper ca fusei de ajutor happy te pup >big grin

2 răspunsuri:
| capsuna16 a răspuns:

Ti l-a furat asta e! Nu mai ai ce face! I-ati altul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca n-are net e bine ca nu pote sa iti bage consum suplimentar. In curand cand va suna toata lista ta de prieteni ii se va termina bateria si nu va mai avea incarcator rolling on the floor. Doar daca are si el telefon de la aceiasi firma, tot ce trebuie sa faci trebuie sa te duci la reteaua ta de unde ai cumparat mobilu si zici sa iti blocheze cartela ca mi s-a furat mobilu ca hotul sa nu mai aiba acces la telefon. Pinu se poate afla foarte usor big grin dar daca e noob nu stie sa faca asta rolling on the floor. Se poate loca telefonul de unde a sunat ultima oara sau de la antena de pe bloc big grin Funda big grin!