| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Buna Tpu..Astazi trebuie sa ma int cu respectivu baiat despre care v-am spus acum 2 intrebari anterioarrehappy.Am emotii..Mari pentru ca imi place ff mult de el:d.Cum as putea sa ma comport maturstraight face? Ca sa ii placa de mine si sa vrea sa fie cu mine..Adica nu vreau sa creada ca sunt un copil rasfatat. Fundaa:d

Răspuns Câştigător
| DeatHPupp3t a răspuns:

In primul rand... daca va iubiti atat de mult tu in ochii lui esti perfecta oricum. te accepta si cu defecte si cu(,) calitati. nu poti parea matur daca nu esti, asta se vede si pot spune ca este Epic Fail. fii tu insuti pentru ca pana la urma trebuie sa te accepte asa cum este( ca te mai schimbi pe parcurs indiferent de motiv, este partea a doua, dar pentru moment ar trebui sa te accepte asa cum esti tu) (repet:doar daca te iubeste cu adevarat) mult succes la intalnirehappy