| EsteraAntal a întrebat:

Ati putea sa imi dati idee de cadou pentru o fata de 13 ani? Apropo, nu e genul de fata care sa poarte accesorii, la haine eu nu ma bag si nici la parfumuri iar carti nu mai dau pentru ca am dat la foarte multi si e cam nașpa... Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| devilshelp a răspuns:

Poti sa ii iei un buchet de flori, o ciocolata sau o cutie de bomboane si un card cadou de vreo 50 lei la H&M sau ce magazine mai au. Daca nu, fa-i o "piramida" de dulciuri. Ia o cutie de bomboane, deasupra pune batoane de ciocolata incat sa faci baza mai mica, apoi adauga 2-3 ciocolate si in varf poti sa pui o bomboana. Cauta pe net modele ca sa arate bine. La final o legi cu o fundita rosie

1 răspuns:
| Catalina990099 a răspuns:

Hei, poti sa ii iei un pluș, o floare, o pernuta sau o cana personalizată, daca ai poze cu ea sau voi sau mai mulți prieteni poti face o rama, ceva sa aiba amintire si sa ii placa in acelasi timp.