| Valenttina a întrebat:

Ati trecut de "prima iubire"? Cum a fost? Sau daca acolo sunteti, cum e? kiss

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

De prima iubire, cred ca multi au trecut.

SI ma rog, nu a fost foarte placut, cand stii ca prima persoana, te dezamageste, probabil tu ai noroc, si cunosti pe unu lasat din cer.

La inceput a fost frumos, si cam atat.

1 răspuns:
| névtelen a răspuns:

Inca nu am trecut de stagiu ala :-)), e frumos :-X. Simti asa mereu o jungla in stomac si nu prea mai gandesti oh go on dar poate fi si neplacut uneori, te poate dezamagii, sau se poate sa nu fie reciproc :-P. Oricum e funny :-))