| AmNNNeZ1k a întrebat:

Buna TPU.Auziti eu am un telefon Sony Ericsson w910i. Uitati problema:Cand sun pe cineva sau cineva ma suna pe mine eu ii aud pe ei dar cand vorbesc ei nu ma aud. Ce sa fac, unde sa-l duc si cat costa.

1 răspuns:
| roby_3489 a răspuns:

Pai tu nu te auzi deoarece este o problema cu telefonul si trebuie sa il duci la reparat de unde l-ai luat daca mai este in garantie daca in alte locuri si pretul este intre 50-100 lei depinde de gravitatea problemei! aceasta problema am avut-o si eu doar ca eu ii auzeam sacadat pe cei care vorbeau!