| florinel1197 a întrebat:

Am un telefon Sony Ericsson W910i, cand ma suna eu il aud pe acel cineva dar el nu ma aude pe mine.Am incercat sa vorbesc cu glisiera ridicata si lasata dar nu ma aude.Imi puteti spune de la ce este si daca pot sa ii fac ceva?

5 răspunsuri:
| cristianzgz3 a răspuns:

Du-te si schimba microfonul incearca variata asta

| M3ntosana a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema, dar la un Samsung.La mine problema era ca il scapam de multe ori din manalaughing.I-am scos bateria si cartela, am suflat putin prin ellaughing sa i-au prafu si cand l-am deschis mergealaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu un astfel de telefon, dar n-am avut asemenea probleme cu el, care sa persiste. Doar se blocheaza des in MP3 Player(Walkman).
Nu pot decat sa-ti sugerez sa-l duci la un service. Apropo, prinde un semnal tare prost pe Vodafone. Si eu am avut parte de convorbiri la care ori eu nu auzeam persoana cu care vorbeam sau invers, dar din fericire lucrul asta n-a persistat.

| florinel1197 explică:

Multumesc pentru raspunsuri!

| Gaby097 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie...nu cred ca mai poti sa ai faci ceva. poate sa il duci la reparatii.al meu nu mergea ca numai era buna sper ca te.am putut ajuta