| anonim123456789022201 a întrebat:

Azi am fost impreuna cu cateva prietene in oras, acolo ne-am intalnit cu 4 baieti. Ele au inceput imediat sa se linga cu ei, insa eu nu prea voiam sa fac asta fara sa cunosc omul, nu mi se pare normal. Asa ca am vorbit cu unul dintre baieti si i-am spus ca nu vreau sa ma ling cu nimeni, apoi doar am vorbit dar la un moment dat m-a pupat pentru o secunda. Dupa am plecat. Ar trebui sa ma simt prost?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu, era un necunoscut.
Nu trebuie să te simți prost.

| SilentRain a răspuns:

Ar cam trebui din moment ce ai un grup de prietene de genul ala, categoric la un moment dat o sa le numească lumea parasute
Mai bine nu umbla cu genul ala de fete

| zurick a răspuns:

Nu.

| CdeMetal a răspuns:

Vai, cum poti sta cu astfel de destrabalate?
In felul asta o sa ajungeti i Italia, sa faceti si voi miste banuti