| MarianPapuc98 a întrebat:

Buna TPU.

Azi am iesit cu un prieten la mall si acolo mi a facut cunostiinta cu o fata, ne am plimbat prin mall si fata a inceput sa se ia de mine, am spus ca vreau la baie si mi a zis sa nu ma mai plang atat, dupa aia mi a zis ca glumele mele nu sunt amuzante si imi punea tot feluri de intrebari stupide si am preferat si numai zic nimic si dupa se lua de mine ca nu vorbesc. Asa sunt unele fete? Asa ciudate?

5 răspunsuri:
| L1feDRAIN a răspuns:

Poate pur si simplu isi batea joc de tine, sau poate i-a placut de tine si e mai "activa", vrea sa te draga putin pe sfoara sa vada cum esti tu.

Nu toate fetele sunt asa si nu sunt ciudate pentru unii.

| Anna121 a răspuns:

Nu toate, dar poate fata incerca sa fie sarcastica ca sa iasa in evidenta.

| Zedge a răspuns:

Vrea sa te tachineze, asa fac fetele când plac pe cineva se prefac ca nu il plac si ca sunt neinteresate de tine, dar de fapt te vreau insa vor sa fie curtate, si nu vor sa le ai usor, 90% ii place de tine.

| Victorita15 a răspuns:

Salut! Nu s-a comportat frumos, dar sa stii ca daca ea e asa, nu inseamna ca toate sunt la fel. Fiecare fata e diferita. Daca de aceasta nu ti-a placut din start, nici nu merita sa incerci sa ai o relatie cu ea happy Pur si simplu, nu a fost sa fie. La momentul potrivit, vei gasi persoana, care pentru tine, va fi cea mai cea mai happy Nu grabi lucrurile si nu te intrista, toti avem situatii neplacute in viata happy

| GheorgheGheorghiuDej a răspuns:

Unele sunt chiar si mai ciudate