| soloangel01 a întrebat:

BUNA TPU! Azi la scoala o fata m-a pupat pe obraz si mi-a zis sa o pup si eu si...ma pupat pe gura(aceasta fata ma place de 3 ani, eu nu o plac deloc). Aceasta intamplare a avut loc in fata clasei si m-a vazut si colega mea de banca cand ne-am pupat.cand am ajuns in banca colega mea de banca era abatuta si am intrebat-o de a patit si mi-a zis ca e suparata ca m-am pupat cu aceea fata.INTREBAREA MEA ESTE DACA COLEGA MEA DE BANCA MA PLACE! cu colega mea nu prea da semne ca ma place.

Răspuns Câştigător
| AddeAdee a răspuns:

Off off, baietii...e clar.Te place! Baietii trebuie sa invete ca fetele isi arata cu adevarat sentimentele la gelozie tongue