| Vampiroaica a întrebat:

Azi m-am certat cu o prietena dintr-o prostiestraight face[si imi pare rau] E cea mai buna prietena sad...Cum pot sa ma impac inapoi cu ea?straight face.

4 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună.

Discută cu ea și cere-ți iertare. Discutați și lămuriți bine toate lucrurile pentru care v-ați certat.
Dacă este o prietenă bună, va lăsa de la ea.

Numai bine.

| TTdsIulia a răspuns:

Pff.daca este intr-adevar cea mai buna prietena atunci o sa va impacati daca cearta a fost dintr-o prostie. cheia unei impacari sunt intotdeauna scuzele cerute la timp daca ai gresit. :* poti sa incerci sa o suni sau daca este genul care da sms-uri poti sa ii dai unul.sa ii explici ca nu a fost intentionat si nu vrei sa iti pierzi cea mai buna prietena dintr-o prostie :*... stiu cum e si de obicei cea mai buna prietena nu imi cere scuze cand greseste. probabil impacarile ar fi mai usoare asa.de fapt sunt sigura de asta straight face, sa inchei cu un citat " prietenia este ca relatia dintre mana si ochi, cand mana se loveste ochii plang, cand ochii plang mana le sterge lacrimile :* si ca sa revin la subiectul tau legat de acest citat, asa cum tu suferi ca v-ati certat, daca ea iti este cea mai buna prietena poti sa fi sigura ca nu ii este usor :*

| MMadalina a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti ceri scuze. Chiar nu merita sa stricati o prietenie frumoasa din cauza unor prostii.

O seara placuta!

| Ăi_7032 a răspuns:

Asteapta pana maine...si eu am patit la fel de multe ori si ne-am impacat, dar oricum eu nu pun mult pret pe prietenie