| Dyana2012 a întrebat:

Azi mi s-a rupt o bucatica din masea numai ca inca e prinsa, mi se misca doar! O sa se rupa singura bucatica sau trebuie sa o scot eu pentru ca de cand se misca nu mai mananc cu ea, pentru ca doare! Deci nu prea stiu ce sa fac! As vrea un raspuns URGENT! dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,tot ce trebuie sa faci este sa astepti sa vina zana maselutawinking. Acum, vorbind serios, ai facut o mare greseala asteptand ca maseaua respectiva sa ajunga in aceasta stare.Acum,tot ce poti sa faci este sa mergi la oribilul medic stomatologwinking.

1 răspuns:
| ZyReXe a răspuns:

Du-te la un dentist iti da doua injectii care te fac sa nu mai simti durerea si ti-o scoate straight face Nici nu te doare si de obicei nu costa nimica daca ai sub 13 anistraight face Ba frate da greu ii sa gandesti