| yasmiyasminutza a întrebat:

(baiat e eu acum aici), am 18 ani si am parul stil emo dar nu pe o parte normal, nu de emo chiar dal lung, si de vreo 7 luni mil intind cu placa odata la 2 zile ca asa fac baie, si acum incepe sa imi pice parul destul de mult, cand il scutur imi pica bucati mici de par, si daca imi cumpar petrol pentru par sau ce sa fac ca sa nu ma tund si sa nu mai imi pice parul va rog niste sfaturi!

1 răspuns:
| hardcoreminimal a răspuns:

Incearca sa nu mai folosesti placa pentru ceva timp, caderea parului poate fi cauzata de la prea multa caldura. Nu stiu zic si eu big grin